Aktuāli

Ģimenes iepazīstas!

This slideshow requires JavaScript.

Projekta pirmais oficiālais pasākums – ģimeņu iepazīšanās diena notika 6. oktobrī. Mūs laipni uzņēma Ikšķiles vidusskola. Jau ap pulksten 10 sāka ierasties pirmās ģimenes. Gaisā bija jūtams satraukums, tomēr ļoti patīkams noskaņojums. Neviens no pasākuma dalībnieki nevarēja pat nojaust, kā izvērtīsies diena, jo ikvienam šī bija pirmā šāda veida pieredze.

Pasākuma koordinatores Ilze un Dace jau bija gatavas startam no agra rīta un bija ļoti priecīgas, ka dalībnieki ierados ar sarūpētiem cienastiem kopējam galdam. Arī novērojot dalībniekus – bērnus un viņu mammas un tētus, varēja secināt, ka visi vēlas, lai šī ideja izdotos un ikvienam būtu gandarījums par dalību šajā piedzīvojumā.

Programma iesākās ar projekta atklāšanas ceremoniju, kurā savus dalībniekus sveicināja arī Ikšķiles vidusskolas direktore Laima Kalniņa. Pēc tam tika novadītas pirmās iepazīšanās aktivitātes. Katrai ģimeņu grupai bija jāizveido savas grupas nosaukums un moto. Kad visas grupas bija savas idejas prezentējušas, dalībnieki varēja dalīties ar savām interesēm, hobijiem un citām sev svarīgām tēmām. Vēlāk projekta dalībnieks Artis saka: „Alberts ir foršs čalis. Mums ir daudz kopīgu interešu! Runājam divās valodās, bet tas netraucē!” Arī Elza priecīgi izsaka savas domas: „Man ļoti patīk Marija, pie kuras dzīvošu viesģimenē”.

Lielu ieguldījumu viesģimeņu atklāšanas pasākumā sniedza piedzīvojumu organizācija „Lūzumpunkts”. Trīs ļoti aktīvi un smaidīgi vadītāji deva katrai ģimeņu grupai dažādus izaicinājuma pilnus un saliedēšanai svarīgus uzdevumus. Arī Terēze saka, ka „patika „Lūzumpunkts” uzdevums ar makaroniem. Mēs daudz jokojāmies, daudz smējāmies, mums patika.” Un Agatei vislabāk patika uzdevumi ar virvi – „it sevišķi, kad mēs pa to staigājām!”

Pasākuma noslēgumā bērni aicināja savus vecākus pievienoties kopīgā romba dejā. Varēja novērot, ka ikviens dalībnieks ir iejuties un ir gatavs gūt apmaiņas pieredzi. Vecāki nenoliedzami bija ieinteresēti pēc iespējas ātrāk apmainīties kontaktiem. Daži pat uzaicināja uz kafiju un kūku pie sevis pēc pasākuma beigām. Projekta koordinatores atzina, ka dienas beigās jutās ļoti gandarītas par pirmo dienu, jo juta lielu atbalstu no iesaistītajām ģimenēm. Arī Pētera mamma izsaka pateicību: „Paldies Jums par tik labi noorganizētu un novadītu sestdienas pasākumu! Paldies Jums, ka iesaistījāt mūsu ģimeni projektā!”

Aplūko pasākumu arī bildēs!

This slideshow requires JavaScript.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s