Par mums

Par projektu “Iepazīsti savu kaimiņu!”

Projekts „Iepazīsti savu kaimiņu!” ir ieguvis finansējumu Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) izsludinātajā Bērnu apmaiņas programmas projektu konkursā. SIF konkursā izvēlējās 5 projektus un pirmo līgumu noslēdza ar nodibinājumu “Iespējamā misija” (IM).

Projektā „Iepazīsti savu kaimiņu!” ir iesaistīti desmit  5., 6.klases skolēni no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas (RZĢ) un desmit 5. līdz 9. klašu skolēni no Ikšķiles vidusskolas (IV) un viņu ģimenes, kas ikdienas saziņā lieto latviešu vai krievu valodu.

Galvenās projekta aktivitātes ir projektā ieinteresēto ģimeņu pieteikšanās un atlase, bērnu un viesģimeņu iepazīšanās, bērnu uzturēšanās viesģimenēs un kopīgu pasākumu apmeklēšana, veicinot bērnu un ģimeņu savstarpējo izpratni un veidojot abpusēju sadarbību divu kopienu starpā.

Aktivitāte tiek finansēta Latvijas NVO fonda programmas sabiedrības saliedēšanai “Apmaiņas programma latviešu un mazākumtautību bērniem” projekta “Iepazīsti savu kaimiņu!” ietvaros, kuram finansējums piešķirts no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Projekta idejas autores un koordinatores ir “Iespējamās misijas” dalībnieces Ilze Logina un Dace Jaundāldere.

 

Par Iespējamo misiju

Iespējamā misija pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā, piesaistot darbam skolā augstskolu absolventus un jaunos profesionāļus ar potenciālu kļūt par iedvesmojošiesm skolotājiem un nākotnes līderiem. Šo jauniešu talants un enerģija palīdz veidot skolās pozitīvu un progresīvu vidi, celt skolotāja profesijas prestižu un paaugstināt skolēnu motivāciju mācīties, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības locekļiem un veidotājiem. Līdz šim 57 Latvijas skolās strādājuši vai šobrīd strādā 72 Iespējamās misijas dalībnieki. Programmu dibinājuši Lattelecom, Swedbank un Ideju partneru fonds.

http://www.iespejamamisija.lv

 

Blogu veido “Iespējamās misijas” dalībniece Katrīna Šuvajeva.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s