Aktuāli

Kas ir noticis šo 4 mēnešu laikā?

Kopš pēdējā projekta “Iepazīsti savu kaimiņu!” noslēguma pasākuma ir pagājuši gandrīz 4 mēneši. Kas ir noticis šo 4 mēnešu laikā?

Ko paveica projekta dalībnieki?

4 projekta dalībniekiem – Terēzei, Agatei, Pēterim no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas un Elzai no Ikšķiles vidusskolas – bija ekskluzīva iespēja piedalīties Latviešu valodas aģentūras projekta “Latviešu valodas apguves pieejamība veiksmīgai saziņai, integrācijai un naturalizācijai” nometnē.

Nometnes laikā (no 23. līdz 27.martam) jaunieši piedalījās interesantās aktivitātēs, papildināja savas latviešu valodas zināšanas un mācīja latviešu valodu bērniem un jauniešiem no visas pasaules. Jaunieši ar prieku un sajūsmu piedalījās visās nometnes aktivitātēs un ir ļoti pateicīgi projekta organizētājiem par šādu iespēju.

Jauniešu vērtējumu par nometni skat. video materiālos:

Ko paveica projekta koordinatores Dace un Ilze?

Projekta koordinatores Dace un Ilze piedalījās vairākos pasākumos, kuros dalījās savā projekta īstenošanas pieredzē. Projekta koordinatores stāstīja, kā uzrakstīt projektu, kā īstenot to, kā koordinēt projektā notiekošos pasākumus, kā piesaistīt papildus finansējumu, atbildēja uz auditorijai aktuāliem jautājumiem.

18.februārī Ilze  piedalījās Ministru kabinetā organizētajā preses konferencē par paveiktajām un plānotajām iniciatīvām sabiedrības saliedēšanā. 

22.februārī Dace piedalījās nodibinājuma “Iespējamā misija” organizētajā pasākumā “Atvērto durvju dienas” un prezentēja projektā paveikto.

24.martā Ilze piedalījās Latviešu valodas aģentūras integrācijas projekta “Latviešu valodas apguves pieejamība veiksmīgai saziņai, integrācijai un naturalizācijai” nometnē un kopā ar radošiem un aktīviem Latvijas skolotājiem diskutēja par projektu, par pieredzes izmantošanu un pārnešanu ikviena Latvijas skolotāja ikdienas darbā.

5.aprīlī Dace prezentēja projektu Lielvārdes, Ogres un Ikšķiles novadu skolotāju metodisko darbu skatē.

Tāds ir mūsu veikums šo 4 mēnešu laikā:)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s